*** Hotel Nodus ubytovanie Detrichov

Hotel Detrichov Nodus

Ubytovanie hotel Nodus Jeseník - Dětřichov :
Hotel s celoročnou prevádzkou sa nachádza v krásnom prostredí pohoria Hrubého Jeseníku v kúpeľnom meste Jeseník. V zimných mesiacoch je ideálnym miestom pre lyžiarov. Okolo hotela preteká potok.

Hotel Nodus Jeseník - Detrichov ubytovanie :
V hoteli je kapacita 60 lôžok. Izby sú rozdelené nasledovne: 3 jednolôžkové izby, 16 dvojlôžkových izieb, 7 trojlôžkových izieb, 1 štvorlôžková izba. Izby sú vybavené chladničkou a majú samostatné sociálne zariadenie. Tiež je tu bezbariérový vstup a výťah pre vozíčkárov.

Detrichov ubytovanie Jeseníky Hotel Nodus služby :
Väčším skupinám hotel ponúka možnosť využitia rehabilitačného centra (sauna, podvodná masáž, klasická masáž). Vonku pred hotelom je ohnisko s krbom, posedenie na vonkajšej terase. Parkovisko v mieste ubytovania. Pre skupinové akcie sú poskytované zľavy.

Nodus hotel ubytovanie Jeseník - Detrichov reštaurácia :
Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii Nodus. Ubytovanie je s raňajkami, možnosť polpenzie alebo plnej penzie. Pre hostí sú pripravené výtečné jedlá v reštaurácii a barové posedenie. Prevádzka je celodenná. Otváracia doba denne od 10.00 do 22.00 hod.

Dovolenka Jeseníky Hotel ubytovanie Nodus Detrichov aktivity :
Jeseníky sú vyhľadávaným miestom pre lyžovanie, turistiku a cykloturistiku. Je tu veľké množstvo zaujímavých miest, ktoré stojí za to navštíviť. Lyžiarske strediská - napríklad Ramzová - najdlhšia zjazdovka v Jeseníkoch, sedačková lanovka. Petříkov, Červenohorské sedlo (7 vlekov upravovaných rolbou), Ostružná - aj večerné lyžovanie. Lyžiarske školy, požičovne vybavenia. Svahy sú vhodné aj pre snowbording. Bežecké trate upravované strojmi, značené turistické trasy (Praděd -1491 mnm, Šerák, Rejvíz - mechové jazierko, Zlatý Chlum atď), cykloturistické výlety - výhodou sú trate vedúce po vrstovníci. Na svoje si prídu aj milovníci hubárčenia, zberu čučoriedok, kúpania. Na Ramzové letná bobová dráha pre deti. V okolí kvapľová jaskyňa Na Pomezí a Špičáku. Vyhliadkové lety. Zámky v Javorníku a Veľkých Losinách, kde je aj múzeum výroby ručného papiera a termálne kúpalisko. Krytý bazén s masážnymi prúdmi - Lázne Jeseník s možnosťou zakúpenia liečebných procedúr, tenisové kurty, minigolf, múzeum hornín a drahokamov, vodná tvrz, múzeum V. Priessnitza. Prírodné kúpalisko s piesčitými plážami (Piesočná a v Poľsku Otmuchow, Nysa) a zatopené lomy vhodné na kúpanie, krytý bazén Aquacentrum v Českej Vsi, mestské kúpalisko v Jeseníku.
Hotel Detrichov Nodus - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Detrichov Nodus - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Detrichov Nodus - hotel má reštauráciuHotel Detrichov Nodus - k dispozícii letná terasaHotel Detrichov Nodus - k dispozícii kavareňHotel Detrichov Nodus - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Detrichov Nodus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Detrichov Nodus - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Nodus ubytovanie Detrichov Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 5 m/s